Podstawowy zakres naszej działalności obejmuje szeroką gamę krążników do przenośników taśmowych oraz elementy konstrukcji stalowych do tras przenośnikowych. Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach – przede wszystkim w sektorze wydobycia surowców skalnych oraz kruszyw, a także w budownictwie, recyklingu, produkcji przemysłowej i wielu innych.


Główne wartości, którymi kierujemy się prowadząc biznes to rzetelność i profesjonalizm. Indywidualne i elastyczne podejście do potrzeb naszych Klientów, wysokiej jakości produkty, konkurencyjne ceny oraz bardzo krótkie terminy realizacji są podstawą długookresowych relacji biznesowych z naszymi partnerami. Zaufanie, jakim od początku działalności obdarzyli nas fachowcy z całego świata motywuje nas do ciągłego rozwoju w każdym obszarze działania.


Wieloletnia, bliska współpraca z liderem branży – firmą INTERkrąż zaowocowała zawiązaniem strategicznego partnerstwa między naszymi przedsiębiorstwami, w ramach którego dystrybucja na rynkach zagranicznych została powierzona firmie Acer.